Головна > Актуально > Футбол

МСК Дніпро пропустив чотири м’ячі від Білої Церкви (+коментар тренера)

9 Вересня, 2019 Актуально

МСК Дніпро розгромно програв ФК Біла Церква в 6 турі чемпіонату України серед аматорських команд.

Підопічні Євгена Тарасенка змушені були чотири рази діставати м’яч із сітки власних воріт.

Чемпіонат України серед аматорів

6 тур

7 вересня

Біла Церква, стадіон Зміна, 16:00

ФК Біла Церква – МСК Дніпро 4:0

Голи: Бамба (1), Котов (39 пен.), Винар (44), Уаттара (90+2)

Вадим Мандрієвський, головний тренер Білої Церкви: «Ми активно почали і на першій же хвилині забили гол: пройшла флангова атака з прострілом і Бамба відкрив рахунок. Ми отримали відразу психологічну перевагу. Враховуючи, що у вас молода команда, нам стало набагато легше. Перевага була на нашому боці. Ми були налаштовані виграти перший тайм і це вдалося. До перерви забили другий і третій м’яч: пенальті реалізували і Винар за рахунок індивідуальних дій спрацював.

У другому таймі сталося багато замін, якість гри знизилася, але ми на той момент вже вирішили завдання на гру. Був у другому таймі сплеск від Дніпра: хвилин 5-7 мали гарний вигляд, у стійку влучили, декілька хороших атак провели. Команда з характером, цікава, добре працює з м’ячем. Футболісти намаються грати в пас. Думаю, тут психологічний фактор важливий, таблиця тисне плюс наш швидкий гол. Останній м’яч ми забили з кутового вже у доданий час».