Хет трик Пархоменка приносить перемогу ЮГ-2000 у «Кубку міського голови-ЛНЗ»

Кубок міського голови

2 тур

«ЮГ-2000» – «Інтерпліт» – 4:1

Голи: Пархоменко (3), Александров – Рибак

Другий день змагань відкривають ЮГ-2000 та Інтерпліт. Для команд це перший матч у цьому турнірі. Активніше з перших хвилин був ЮГ, колективи раз по разу проводив атаки, а Інтерпліт більше оборонявся, що призводило до низки порушень. Надалі ЮГ почав грати на контратаках. А Інтерпліт також проводив свої атаки, але захисники обох команд були на місці. За 12 секунд до кінця першого тайму вдалось відзначитись ЮГ-2000 – Пархоменко.

У другому таймі на початку матчу забиває Александров. Надалі Інтерпліт намагався відзначитись у матчі, проте марнував свої моменти. За декілька хвилин хет трик зробив Пархоменко – ось так впливає на гравця одруження. Але Інтерпліт досягає успіху і відквитав один м’яч – Рибак. Але цього не вистачило команді. У підсумку 4:1 перемога ЮГ-2000.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі