Досвідчений Цетус переміг Слободу у «Кубку міського голови-ЛНЗ»

Кубок міського голови

2 тур

«Цетус» – «Слобода» – 6:0

Голи: Олійник, Масло, Плахотник, Сініцін, Сорокін, Кіт

У другому матчі також зустрічаються команди, які проводять перші матчі у турнірі. Команди з перших хвилин грають активно. Однин і інший колектив нав’язують боротьбу. Відразу багато верхової та гри у корпус. Це призводило до низки гострих моментів. Але першими вдалось забити Цетусу – відзначився Олійник. Відразу за хвилину Цетус подвоює рахунок забиває Масло. Наприкінці тайму Слобода мала шанс зрівняти, але Іщенко на місці, рятує свою команду. Так і завершили перший тайм – 2:0.

У другому таймі на перших секундах забиває Цетус – гол на рахунку Плахотника.  Надалі Слобода тиснула на ворота суперника. Команда також намагалась з далеку потужними ударами пробивати ворота Цетусу. Але без успішно. Боротьба точилась весь матч, що команди догравали в меншості. Але перед цим моментом потужно пробив Сініцін та зробив рахунок 4:0. Цетус не зупинявся і забив ще двічв Слободі – Сорокін та Кіт. У підсумку 6:0 перемога Цетусу.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі