Цетус знову здобуває перемогу у «Кубку міського голови-ЛНЗ»

Кубок міського голови

3 тур

Голи: Погребняк, Пантелей, Олійник, Сініцин

«Легіон» – «Цетус» – 0:4

Третій тур відкрили Легіон та Цетус. Відразу натиск на ворота суперників демонстрував Легіон, колектив навіть пробив близько повз воріт. Але цей тиск намагався стримати Цетус. Свої моменти колектив марнував, але гравці за декілька хвилин залишили одного Погребняка, який потужно пробив ворота суперника і вивів Цетус вперед.

Надалі лідер у рахунку не зупинявся, а раз по разу проводив атаки, а Легіон лише відбивався. Далі корективи трохи заспокоїлись та Легіон на сім’я грати на контр атаках та помилках Цетусу, але і останній марнував свої моменти. За п’ять хвилин до кінця тайму Цетус подвоює рахунок. Потужно забив Пантелей – 2:0 так і завершили 25-ти хвилинку.

По перерві ситуація не змінилась Легіон оборонявся, а Цетус більше атакував. Але і фолили багато колективи. Вдало обробив м’яч і пробив Олійник та зробив для своєї команди рахунок 3:0. Це не влаштовувало Цетус, команда тиснула на ворота суперників. Ще один Сініцин. У підсумку перемога Цетусу 4:0.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі