Гарантбуд 2020 здобуває перемогу на «Кубку міського голови-ЛНЗ»

Кубок міського голови

4 тур

Голи: Кулибаба А, Гуляш(2), Железняк – Каймаков

«Гарантбуд 2020» – «Авангард» – 4:1

Четвертий тур відкривали Гарантбуд та Авангард. Комадни в цілому рівні за грою. Вони раз по раз атакували. Але досягнути успіху вдалось першими Гарантбуду 2020, відзначився Кулибаба. Відразу за хвилину колектив подвоїв рахунок у матчі. Але Авангард не зупинився і зумів відквитати один м’яч. Гол забив Каймаков. Команди у цьому матчі грали на зустрічних курсах. Ще один м’яч за Гарантбуд 2020 забив Железняк та зробив рахунок у матчі 3:1. Так і завершили перший тайм.

По перерві команди багато демонстрували боротьбу на полі. Але Гарантбуд не так марнував свої моменти. Гуляш у матчі зробив дубль та рахунок 4:1. У Авангарду у цьому матчі нічого не виходило. А Гарантбуд проводив низку атак, але марнував моменти. У підсумку перемога Гарантбуду 2020 – 4:1.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі