Чотири голи Бреуса приносять перемогу Енергії над Рувером

Кубок міського голови

4 тур

Голи: Бреус (4), Коваленко, Цюпаченко – Кисіль

«Енергія» – «Рувер» – 6:2

У цій парі зустрічаються один для одного знайомі корективи. Активніше розпочала Енергія, з другого разу вдалось пробити Бреусу, який вивів свою команду вперед. Рувер надалі притискав суперників до воріт. Але Енергія стримувала натиск суперника. Їм вдалось навіть забити другий м’яч зусиллями Коваленка, але і Рувер відразу відповів. Рахунок у матчі 2-1 зробив Кисіль. Надалі боротьба на полі лише загострювалась. Цей тиск спробував зупинити Бреус, який оформив дубль.  Перший тайм завершили за переваги Енергії 3-1.

У другому таймі Бреуса знову не можна було зупинити. Він оформив хет трик. Рувер намагався відтягувати суперників довгими передачами, але нічого не виходило. Бреус знову потужно пробив, напевно хоче наздогнати Проценка у гонці бомбардирів турніру. У підсумку 6:2 перемога Енергії.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі