Головна > Актуально > Кубок міського голови – ЛНЗ

Патріоти бронзові призери бронзової ліги

23 Листопада, 2023 Актуально

Бронзова ліга матчі за 3-4 місця

«Plamet» – «Патріоти» 0:2

Голи: Демічев, Ситник

Гра розпочалася в супроводі невеликого снігу та вітру. Команди перші хвилини звикали до слизького газону та погодних умов. Перший небезпечний момент створили гравці Патріотів після дальнього удару з яким справився голкіпер на добиванні не встиг партнер по команді. Краще до поля пристосувалися футболісти Патріотів які скористалися помилкою в захисті та організували вихід на побачення з воротарем якого переграти нападнику не вдалося.

Другий тайм активніше розпочали гравці Plamet вже на першій хвилині створили небезпечний момент в штрафному майданчику суперника. Воротар Патріотів вибивши мʼяч від воріт застав зненацька голкіпера суперника який ціною травми врятував ворота від можливого пропущеного голу, який летів за комірець воротарю. Травмованого воротаря замінив польовий гравець. Патріоти перші забили в грі. Після удару зі штрафного удару з яким справився голкіпер, на добиванні першим був Демічев, який і вивів команду вперед. Plamet активізувався та мав декілька хороших моментів, в яких не «фартило» футболістам в жовтих футболках. А під кінець гри коли гравці Plamet опинилися всією командою на половині суперника Патріоти скористалися контратакою та забили вдруге вихід сам на сам реалізував Ситник. 0:2 Патріоти срібні призери Бронзової ліги.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі