Головна > Актуально > Баскетбол

Черкаські Мавпи у рівному матчі не зуміли дотиснути Кривбас

17 Грудня, 2021 Актуально

Черкські Мавпи відіграли черговий матч Суперліги Windrose. На власному паркеті підопічні Максима Міхельсона приймали Кривбас. Напружена гра завершилася з рахунком 65:71.

Інформує сайт Мавп.

Боротьба в поєдинку приблизно рівних наразі суперників розгорталася за графіком гойдалок. Господарі до середини стартової 10-хвилинки намагалися піти у відрив. Якісно у гру увійшов Олександр Кольченко, який швидко набрав 7 очок. Але згодом черкасцірозгубили атакувальний запал.
Натомість гості додали в другій чверті та організували відрив уже на свою користь. Допомогла суттєва перевага за триочковими: 6/14 проти 2/6. Мавпи довго шукали свою гру і вийшли на стабільний набір очок вже у третій чверті.
Підопічні Максима Міхельсона зусиллями Дугата і Максвелла відіграли 4 очки відставання та вийшли на 3 вперед. Однак зміцнити перевагу не вдалося. Гості знову перехопили перевагу. Відтак заключна 10-хвилинка починалася фактично з чистого аркуша.
Ривок гостей наприкінці матчу виявився вирішальним. Попри кілька таймаутів господарі так і не змогли врятуватися. Відтак Черкаські Мавпи вже ввосьме поспіль програли вдома. Натомість Кривбас виборов другу поспіль перемогу та другу на виїзді в чемпіонаті.

Черкаські Мавпи – Кривбас – 65:71 (17:15, 14:20, 15:13, 19:23)

Черкаські Мавпи: Дугат 16о + 6пр, Кольченко 13, Максвелл 11, Ткаченко 8о + 5пд, Сергеєв 8 – старт; Первіс 6, Хамільтон 3, Приймак, Попов, Конате.
Кривбас: Коренюк 17о + 6пд, Попович 14о + 13пд + 5пр, Юміпіг 12, Артамонов 10о + 5пр, Бондарчук 4 – старт; Вукович 6, Латкович 4о + 5пр, Мотлі 2, Фролов 2.
Наступний матч Черкаські Мавпи проведуть вже 18 грудня. На власному паркеті команда прийме Миколаїв. Початок гри о 16:00.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі