Міська влада виходить у фінал Різдвяного Кубку мера

Завершився груповий етап Різдвяного Кубку мера.

Різдвяний Кубок мера

3 січня

Міська Влада – Дніпро-80 U-16 4:3

Голи: Поліщук (2),Тренкін, Ковтуненко – Гриб (2), Вівденко

Дніпряни на перших хвилинах відкрили рахунок у матчі. Проте довго він не втримався. Поліщук з пенальті зрівнює рахунок, а за кілька хвилин Тренкін виводить міську раду вперед. До кінця тайму дніпряни атакувала, проте Міська влада вправно захищалась. Під кінець тайму підопічні Горкуна та Агаріна заробили штрафний неподалік воріт і Вівденко сильним ударом відправив м’яч у сітку. А ще за хвилину Гриб робить рахунок – 2:3.

Другий тайм був дуже напруженим. Проте голів довго не було. Лише під кінець тайму Міській владі вдається зрівняти рахунок. Кінець тайму команди провели у жорсткі боротьбі. А на останній хвилині Поліщук виводить свою команду вперед.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі