«Карбон» у першому матчі перемагає «Коммат»

Кубок міського голови

2 тур

«Каброн» – «Коммат» – 4:0

Голи: Маконон, Проценко, Валашенко, Танжицький

На полі минулорічний переможець «Кубку міського голови-ЛНЗ» Карбон та новачок Коммат. Те, що Карбон володар він і почав демонструвати з перших хвилин. Команда проводила гості атаки біля воріт суперників.  У контратаки намагався виходити Коммат. Колектив хоч і новачок, але тримав оборону. Відкрити рахунок у матчі мав шанс Проценко, пробив повз воріт суперника. Але вдалось дотиснути суперників і Карбон вийшов вперед зусиллями Макогона. Надалі Коммат порушив у майданчику Карбону та Молоков заробив пенальті, який реалізував Проценко – 2:0. Так і завершили перший тайм.

Після перерви Карбон нарощував свою перевагу. Але і Коммат стримував натиск супеирників. Проте за декілька хвилин Карбон знову забивав і навіть двічі. Голи на рахунку Валашенка та Танжицький. Відповідав і гостро моментами суперники, але  у цьому матчі поки не щастить. Перемога Карбону – 4:0.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі