Кубок міського голови

3 тур

Голи: Пуш, Підвисіцький, Гопка, Кулик (2)

«Слобода» – «Команда Бондаренка» – 0:5

У другому матчі зустрічаються амбіційні команди Слобад та команда Бондаренка. Але швидким м’ячем відзначається останній. Пуш виводить Команду Бондаренка вперед. Надалі колективи грали не зустрічних курсах. Але більше моментів було у Команди Бондаренка. Вихід один в один реалізував Підвисіцький.

Надалі колектив тиснув на Слободу. Але за рахунку 2:0 закінчили перший тайм

У другому таймі Команда Бондаренка не зупинялась, а знову тиснула на ворота суперників. Слобода оборонялась та також намагалась проводити атаки. За декілька хвилин у свої 36 Гопка знову доводить свою майстерність та забиває у ворота Слободи. Надалі Слобода марнувала свої моменти. А Команда Бондаренка відзначається зусиллям Кулика на його рахунку сьогодні дубль. У підсумку перемога Команди Бондаренка – 5:0.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі