Легіон здолав Слободу у «Кубку міського голови-ЛНЗ»

Кубок міського голови

5 тур

Голи: Магльований, Дяченко – Руденко, Пиляй, Норець

«Слобода» – «Легіон» – 2:3

Відкривають п’ятий тур «Кубку міського голови-ЛНЗ» Слобода та Легіон. В цілому команди рівні між собою. Відразу колективи демонтували багато боротьби на полі. За декілька хвилин цю напругу зняв Магльований, який вивів Слободу вперед – 1:0. Легіон відразу кинувся зрівнювати рахунок. Це вони і зуміли зробити. Нічийний рахунок у матчі поставив Руденко. Але Легіон за декілька хвилин навіть вийшов вперед гол на рахунку Пиляя 2-1. Надалі Слобода намагалась зрівняти рахунок, але цього їм не вдалось. Легіон забивав ще один та пішов на перерву лідером.

У другому таймі Слобода кинулась в атаки. Мали два шанси забити у ворота суперників, але без успішно. Легіон намагався стримати натиск та приборкати м’яч. Команди раз по разу проводили атаки, марнували моменти. Лише з пенальті Слобода зуміла забити. Гол на рахунку Дяченка. У підсумку перемога Легіону – 3:2.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі