Головна > Актуально > Футбол

ЛНЗ вийшов у чвертьфінал Кубку України. Подробиці і яскраві фото

25 Вересня, 2019 Актуально

ЛНЗ-Лебедин пробився в 1/4 Кубку України серед аматорських команд. За сумою двох матчів підопічні Василя Гречаного пройшли Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.).

Аматорський Кубок України

1/8 фіналу, другий матч

Перша гра – 0:0

25 вересня, 16:00

Шляхова, Вінницька обл., Шляхова Арена

ФК «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:2

Голи: Ткаченко (15), Листопад (75)

Вилучення: Вакуленко (90+3, друга жовта)

Арбітри:

Осауленко Д.В. (Київ)

Ступак Д.В. (Київська обл.)

Слюсар Є.Ю. (Київ)

Александренко М.В. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу – Маковій В.Д. (Чернівці)

ЛНЗ: Дейнеко – Парфьонов, Литопад, Кондратюк (Шестіпалов 78), Калініч – Тубольцев, Ткаченко (Литовчак 83), Колос (Вакуленко 61), Дєдов, Балацький (Качур 46) – Грицай (Коломієць 69)

Головний тренер: Василь Гречаний

Світанок: Поштаренко – Єрмак, Луцюк, Борячук, Заводян – Гаді (Чельцов 69), Загалевич, Проневич, Дацюк, Кучеренко, Сомов (Новаківський 78)

Головний тренер: Дмитро Євстафієв

Шикарна, просто шикарна перемога ЛНЗ в Кубку України. Три поспіль невдалі матчі перекреслила така красива і важлива звитяга. Попри те, що команда зіграла без основого голкіпера Козаченка, якого найкращим чином замінив Дейнеко і декілька разів врятував колектив, а також не зіграв Поступаленко.

Гречаний на гру обрав варіант без чистого нападника, поставивши попереду Грицая і Колоса, які мали в’язати внизу, але героями перших хвилин стали не вони, а зв’язка, увага, Парфьонов-Ткаченко. На 15 хвилині правий захисник видав таку солоденьку передачу за голову захиснику, що Славіку треба було тільки перекинути голкіпера, із чим він легко впорався – 0:1. Психологічний стан перемкнувся на піднесений.

Далі була відповідь Світанка потужною трихвилинкою біля воріт ЛНЗ: поперечина, добивання, штрафний удар і добивання, але захист і Дейнеко впорались. Після цього обміну на користь ЛНЗ гра перейшла у фазу боротьби в центрі поля і напівмоментів. Допомагали працювати хлопцям з Лебедина їхні фанати з барабаном, які не затихали ні на хвилину. Перерва.

У другому таймі Світанок кинув усі сили на атаку – команда всім складом іноді опинялась на половині ЛНЗ і декілька разів Дейнеко реально виручав, а допоміг йому Листопад, спрацювавши на лінії воріт. Світанок залишав вільні зони для контратак, чим ЛНЗ постійно користувалось. Найкраще реалізувати all-in Світанка міг Вакуленко, але не точно пробив у виході сам на сам. При цьому ЛНЗ не відсиджувався на своїй половині, просто надійно грав в обороні. Це було найголовніше.

А свій шанс команда знайшла на 75 хвилині: Дєдов ідеальною подачею з кутового знайшов голову Листопада, який встановив остаточний рахунок – 0:2.

У кінцівці Світанок проблем на додав, навпаки, не зміг утворити штурм. Матч завершився тим, що Вакуленко отримав другу жовту за розмови і пішов із поля, після чого пролунав фінальний свисток.

ЛНЗ-Лебедин вийшов у чвертьфінал кубку, де зіграє з Олімпією (Саванці) в жовтні.