Головна > Актуально > Інтерв`ю > Футбол

Віталій Бойко: Виконали головне завдання – вийти на чемпіонат світу

1 Серпня, 2022 Актуально

Черкаський вихованець футболу Віталій Бойко- срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед закладів вищої освіти, який відбувся у польському Лодзі з 21 по 27 липня.

Футболіст виступав у складі команди Київського державного торговельно-економічного університету.

Розкажи, чому виступав за цей університет?

Цей університет отримав путівку на чемпіонат Європи, тому грав за них.

Як готувались з командою?

Одну неділю готувалися в Києві на базі університету і ще 10 днів- на західній Україні(Хуст).

Як зіграли у своїй групі?

Загалом було 4 групи (три групи по чотири команди і одна-три). Ми грали у групі з німцями та румунами. Перших обіграли з рахунком 3:0, а другим поступились – 2:1. Надалі вийшли на Угорщину з другого місця  і перемогли їх – 1:0. Фінальний матч провели  проти Румунії. В основний та додатковий час не визначили переможця, але, на жаль, по пенальті програли- 8:7.

Чи задоволений результатом?

Не задоволений. Для мене існує тільки перше місце.

Що ця нагорода значить для тебе?

Хотілося стати чемпіоном Європи, адже всі запам’ятовують тільки переможців. Проте 2 місце- це позитивний результат, адже ми виконали головне завдання – вийти на чемпіонат світу.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі