Головна > Актуально > Футбол

Альтаїр знову переграє Златокрай у товариському матчі

18 Серпня, 2019 Актуально

Контрольну гру провели лідери вищої ліги чемпіонату області Златокрай та Альтаїр у суботу, 17 серпня. Протистояння цих команд завжди є принциповим і навіть матч у підготовці до сезону не став винятком. Після першого кола, Альтаїр очолює турнірну таблицю, а Златокрай посідає 4 місце.

Товариська гра

Субота, 17 серпня | 16:00 | Геронимівка

Златокрай-2017 (Золотоноша) – Альтаїр (Драбів) 2-4

Голи: Зоря(2) – Манасян, Ординський, ГНП, Біда

У цій гри ми помітили багато новачків з обох команд. Гуд та Лобов, які у це міжсезоння покинули ЛНЗ-Лебедин сьогодні зі стартових хвилин грали за Златокрай. Брати Кривенки, воротар Олексій Сорокін та правий захисник Олег Біляк також виступали за золотоніську команду.

Перші забили драбівці – Манасян відкриває рахунок у грі. До кінця тайму золотонісці зуміли не тільки зрівняти рахунок , а й вирватися уперед. Спочатку Зоря зі штрафного робить рахунок 1:1, а за кілька хвилин виграє боротьбу на другому поверсі у штрафній і оформлює дубль – 2:1.

У середині другого тайму Альтаїр, який по перерві змінив десятьох гравців, окрім капітана Дмитренка зрівнює рахунок – 2:2. Голом відзначається Ординський. На 75 хвилині драбівська команда знову виривається уперед, ГНП робить рахунок 2:3. А ще за кілька  хвилин Біда забиває четвертий гол. Альтаїр знову переграє Златокрай.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі