Головна > Актуально > Інтерв`ю > Інше

Хореограф флешмобу Ірина Петренко: «Бондаренко дуже старався і переживав»

27 Серпня, 2019 Актуально

Тренер-хореограф фінального танцю в рекорді України Ірина Петренко в ексклюзивному інтерв’ю Табло розповіла про те, як проходили тренування з Бондаренком, Ботнаром і Гончаровим, хто був найкращим учнем і які приколи були на репетиціях. 

Нагадаємо, що у фінальному танці встановлення рекорду України участь взяли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, керівник Благодійного фонду “Діоніс” і художній керівник КП “Дирекція парків” Оксана Гончарук, заступник міського голови, який ініціював проведення фестивалю, Юрій Ботнар,  директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко, представниця виконавчого комітету на громадських засадах Діана Тяско, очільник Центрального стадіону Юрій Гончаров, відомі люди Черкас, серед яких боксерка Марина Мальована, Вячеслав «Grizzly» Василенко, співачка Світлана Білокінь, ведучий Дмитро Подорошко і майстер спорту з тхеквондо Анна Тарапата.

– Ірино, у кого і як виникла ідея такого фіналу?

– Це ідея Оксани Гончарук. Ми раніше не були знайомі. Одного дня я прийшла до міської ради, щоб вирішити особисті питання і вийшло так, що я потрапила на зустріч організаторів та громадських діячів Черкас. Ми почали обговорювати цей флешмоб, хто зможе поставити номер і запропонували мені, оскільки я керівник групи підтримки Черкаських Мавп «Golden Ladies» і в мене є відповідний досвід. Я погодилась, бо це завжди нові знайомства, новий досвід і велика кількість людей. При цьому у мене зараз найбільш завантажений період через підготовку до баскетбольного сезону – треба поставити 10 номерів. 

– Когось довелося вмовляти?

– Анатолія Васильовича треба було вмовити, але його взяв на себе Ботнар. Пропонували також боксеру Мішико Беселії, Каті Жесть та іншим. У них не вийшло з особистих причин. 

– Скільки було репетицій і як вони проходили?

– Оксана Гончарук усім телефонувала і домовлялась на зручний для всіх час. Тренування були в залі групи підтримки БК Черкаські Мавпи на Центральному стадіоні. Ми робили дві репетиції по півтори години, а третя була вже безпосередньо перед самим флешмобом. Мер був на двох останніх репетиціях. Він дуже хотів підтримати цей задум, дуже сильно старався і переживав, намагався все запам’ятати і багато що перепитував. Його можна тільки похвалити. 

– Кого найлегше було навчити, а кого навпаки?

– Найлегше – Подорошко Діму, ведучого. Взагалі супер, молодець. Він схоплював усе на льоту. Я йому кажу: «Приходь в групу підтримки, ми тебе беремо без кастингу», тому що реально все класно робив. Так він ще й прийшов на першу репетицію у своє 30-річчя. Респект йому. А з дівчат – Оксана Гончарук і Анна Тарапата молодці. Поганих учнів не було. Намагалася пояснювати їхньою мовою, типу рух під назвою «перемо речі» та інше. 

– Розкажи про курйози і приколи на репетиціях. 

– Ну це асоціації з рухами в танці. У Skibidi був рух називався «качок», ще рух «ведмідь». Ми постійно сміялись. Не все можу розповісти, щоб нікого не образити, але було багато сміху під час роботи над еротичними рухами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Черкаси встановили Національний рекорд із найтривалішого фрістайл танцю. Містяни відтанцювали 12 години і 3 хвилини поспіль🕺Участь у такому марафоні взяв 671 учасник🎉Стартував танець о 6:58 і завершився о 19:01🎶Захід завершили танком від відомих політиків, спортсменів і конферансьє🥳 _____________________________________ #ВІККА #ВІККАЧеркаси #vikka #vikkacherkasy #vikkanews #новиниЧеркас #newscherkasy #cherkasy #життяЧеркас #подіїЧеркас #ВІККАобличчя #ВІККАподії #vikkafamily #ВІККАродина

Публикация от Телеканал ВІККА (@vikkanews)

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі





Коментарі:
Схожі новини: