29 жовтня

9 тур

Служба порятунку – Цетус 2:2

Голи: Коломієць, Стєпанов – Сидоренко, Кіт

З перших хвилин Цетус розпочав гру першим номером. Вони впевнено йшли в атаку, проте у першій частину забити їм не вдалось. На восьмій хвилині їм все ж вдається відкрити рахунок. Гол на себе записує Сидоренко. Та все ж свою перевагу до кінця тайму вони втримати не змогли. На останній хвилині рятівники зрівнюють рахунок.

Другий тайм розпочався з голу Цетуса. На 15 хвилині Кіт виводить свою команду вперед. Та вже за дві хвилини Стєпанов зрівнює рахунок – 2:2. Цетус міг одразу відіграватися, проте Масло вийшовши один на один з голкіпером пробив вище воріт. До кінця тайму в обох команд була можливість забити, проте рахунок залишився незмінним.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі