Літня ліга: ЮГ-2000 переміг Черкасиобленерго

4 тур
26 червня

Черкасиобленерго – ЮГ-2000 2:3
Голи: Вакуленко, Скоров – Бабенко, Гуд, Куц

У першій грі 26 червня в Будівельнику зустрілись Черкасиобленерго та ЮГ-2000. З перших хвилин Черкасиобленерго облавою намагався взяти ворота суперника, та до завершального удару гра не доходила.
Зелені намагалися відповідати, але гра голкіпера та високий пресинг не залишали їм шансів.

ЮГ-2000, після тайм-ауту перевернув гру на свою користь, голкіпер пішов ближче до центрального кола, і після низки пасів в “більшості” відзначився Бабенко Андрій. Сині спробували провернути аналогічний трюк, але натомість ударом зі своєї половини відзначився Гуд Євген – 0:2.

На другий тайм сині вийшли з намірами відігратися і з перших хвилин створили декілька небезпечних моментів. На 3 хвилині Вакуленко Антон робить рахунок 2:1. Однак воротар у полі дав можливість ЮГ-2000 знову бути попереду на два м’ячі. Відзначився Куц Олександр.

За хвилину до кінця Скоров Максим Робить рахунок 3:2, але на більше часу в Обленерго не вистачило.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі