Літня ліга: Черкасиобленерго впевнено переграв Службу Порятунку

5 тур
3 липня

Черкасиобленерго – Служба Порятунку  4:2

Голи: Аргєєв, Вакуленко, Дєдов, Блонський (аг) – Блонський, Панченко

Обленерго з перших хвилин контролювали м’яч і не підпускали червоних до своїх воріт.
На 2 хвилині це принесло плоди, відзначився – Аргєєв

Білі майже весь перший тайм контролювали м’яч і раз за разом створювали небезпечні моменти біля воріт суперника.

Служба Порятунку  ж в свою чергу не полишала спроб відігратись, вдалося червоним це лише через за дві хвилини до кінця. Блондський ударом в дальну дев’ятку зрівняв рахунок.

За хвилину до кінця рятівники могли виходити вперед голкіпер Обленерго з лінії забрав м’яч собі.
На перерву команди пішли з нічійним рахунком на табло.

На другий тайм команди вийшла з ще більшим запалом до гри, гойдалки продовжились всю першу половину тайму, переможцем з них вийшли білі. Після низки відскоків Вакуленко робить рахунок 2:1,  а ще через хвилину відзначається Дєдов та Блондський автоголом. Служба порятунку відповіла лише одним голом, відзначився – Панченко.

Фінальний рахунок гри 4:2

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі