11 вересня

2 тур

Альянс – Вектра 1:4

Голи: Артеменко – Скворцов, Сініцин (2), Суденко

Перший тайм розпочався рівно. Команди створювали моменти, проте гострих атак майже не було. У Альянса була хороша нагода забити на четвертій хвилині. Після фолу Вектри,  футболісти у білій формі заробили непоганий стандарт. Виконати його взявся Максименко. Пробив непогано, але Дяк рятує команду. Кінець тайму вийшов напруженими, команди обмінювались ударами по воротах і на останній хвилині Вектра реалізовує свій момент та робить рахунок 0:1.

Після перерви Альянс знайшов свою гру і вже за 20 секунд зрівнює рахунок. Альянс продовжує атакувати, Артеменко завдає хорошого удару, проте Дяк знову рятує свою команду. Вектра знову біжить вперед, а Альянс вимушено фолить, зупиняючи суперника. До середину тайму в них назбиралось 6 фолів. Сініцин виконує пенальті та подвоює перевагу своєї команди – 1:2. На останній хвилині Сініцин оформлює дубль, а ще за кілька секунд Суденко забиває і приносить перемогу своїй команді.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі