8 жовтих карток та 2 вилучення: Майфон-2 виявився сильнішим за Альянс

3 тур

Майфон-2 – Альянс 7:3

Голи: Зінченко, Колос (2), (АГ), Савченко, Боярчук, Майчук – Яжук, Шпиця

Вилучення: Колос – Яжук

Гра почалась з атак Майфону-2. Команда Майчука активно пресингувала, тим самим не даючи Альянсу виходити з їхньої частини майданчику. Безліч ударів від Боярчука, Колоса та Бобінського, але все мимо. Голкіпер Альянсу за перший тайм неодноразово рятував свою команду. А от у воротаря Майфону-2 роботи майже не було. На 10 хвилині Зінченко відкриває рахунок у матчі. Гра стає цікавішою, Альянс йде в атаку і змушує гравців Майфону-2 помилитися – автогол на рахунку Колоса.

Другий тайм Майфон-2 почав першим номером, проте Альянс зумів знайти слабке місце суперника і за хвилину відіграє два голи – 1:3. У Майфона-2, напевно, відкрилось друге дихання. За хвилину Колос оформлює дубль, а Савченко забиває четвертий. Ще за кілька секунд Колос заробляє другу жовту картку та зі скандалом йде з поля. Гра стає емоційно дуже напруженою. Картку за карткою заробляють гравці обох команд. Боярчук забиває п’ятий гол. Альянс заробляє 6 фол, проте Майфон-2 пенальті не реалізовує та вже за хвилину вони виправляють цю прикрість, а Зінченко оформлює дубль – 6:3. А Майчук своїм голом ставить крапку у матчі – 7:3.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі