25 вересня

Перша ліга

Майфон-2 – Пламет 3:1

Голи: Зінченко, Савченко, Боярчук – Лозовський

На першій хвилині Савченко пробивав, але захисники Пламету блокують цей удар. На 6 хвилині Зінченко відкриває рахунок і виводить Майфон-2 вперед. За мить він міг подвоювати перевагу своєї команди, проте захист Пламету страхує кіпера та переводить м’яч в аут. Другу частину тайму активнішим був Пламет. Команда йшла в атаку і била по воротах і на 9 хвилині вони зрівнюють рахунок. Майфон-2 такий рахунок у матчі не влаштовував і меньше, ніж за хвилину Савченко виводить свою команду вперед.

У другому таймі гра стала рівною. Обидві команди йшли в атаку та намагались забити. Пламет хотів зрівняти, а Майфон-2 збільшити перевагу. На 18 хвилині Зінченко міг оформлювати дубль, але м’яч поцілив точно у поперечку. За хвилину у ворота Пламету призначають пенальті. Боярчук б‘є, але не забиває. Та у наступній атаці капітан Майфона-2 виправляє свою помилку та робить рахунок 3:1.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі