14 жовтня

7 тур

Майфон-2 – Вівант 5:2

Голи: Погребняк, Шпурик, Боярчук, Савченко – Зенков, Гаркавий, Лесов (АГ)

Фаворит та андердог – саме так можна описати ці дві команди. Проте на перших хвилинах саме Вівант починає активно пресингувати та йде в атаку. І на четвертій хвилині новачок команди Зенков виводить Вівант вперед. Та не довго грала музика та тішився Вівант, бо на шостій хвилині Погребняк зрівнює рахунок, а ще за хвилину Шпурик забиває другий для Майфона-2 гол. Вівант не опускає руки, а продовжує атакувати. Дивовижно! Вони сьогодні грають без голкіпера, але мають неймовірну жагу до перемоги. Наприкінці тайму, Гаркавий обігрує голкіпера та зрівнює рахунок – 2:2.

Майфон почав другий там з низки атак, проте Віванту сьогодні щастить. То м’яч влучить у стійку, то гравці вибивають м’яч з лінії воріт. Загалом, перша частина тайму напружена та цікава, проте безгольова. А от на 19 хвилині Майфон-2 виривається уперед завдяки голу Боярчука. Можливо, втома грає свою роль  і за хвилину Вівант пропускає двічі.