Перша ліга

30 жовтня

Вектра – Вівант 12:1

Голи: Марущак (2), Сініцин (5), Кулик, Силка (2), Гончар, Гаврюшенко – Зєнков

Матч Вектри та Віванта з перших хвилин видався цікавими, хоч і безгольовими. Дві бойові команди, що показують хороший футбол не зважаючи на результат. На п’ятій хвилині Гаркавий за розмови отримує дві жовті та йде з поля. Вектра одразу користується цим і Маркщак за хвилину оформлює дубль. Одразу слідом йде гол Сініцина – 3:0. Наприкінці тайму голом відзначається Кулик.

На старті тайму Вектра знову відзначається голом. Перевага стає колосальною, аж у п’ять м’ячів. На цьому гелеопад від Вектри не закінчився. На 16 хвилині Сініцин оформлює дубль, а Гончар робить рахунок 7:0. Після такого натиску Віванту все ж вдається забити. Гол записує на себе Зєнков. За хвилину Вектра забиває ще двічі. Це просто щось неймовірне. Здається, що Вектра забиватиме щохвилини і заб’є кожен. До кінця матчу їм вдається забити ще тричі. Вектра переграє Вівант з розгромним рахунком 12:1.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі