5 листопада

10 тур

Майфон – Служба порятунку 3:2

Голи: Бобінський, Дорош, Литовченко– Блонський, Панченко

Матч почався активно. Обидві команди застосовували пресинг. Відкриття рахунку чекати довго не дивилося. Бобінський поцілив в верхній кут воріт . Через хвилину Рятувальники встановили паритет. Блонський технічно обігравши суперника відправив м’яч в сітку та зрівняв рахунок. Матч продовжувався на зустрічних курсах але рахунок відкрити команди не могли аж до останньої хвилини. Панченко ударом з лету вивів свою команду уперед – 1:2.

У другому таймі гра вирівнялась, але спокійнішою не стала. Й не дивно, адже на кону срібні медалі. На 20 хвилині Майфон зрівнює рахунок, але щоб отримати срібло їм потрібна лише перемога. Уже за мить Литовченко забиває і виводить свою команду вперед. Служба порятунку одразу йде у наступ, проте забити їм не вдається.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі