Чемпіонат Черкас

29 січня

6 тур

Топ-Чан – ЮГ-2000 3:10

Голи: Гальченко (АГ), Артемов, Михлик, Железняк – Бабенко(2), Гуд (2), Манжела (2), Калініч, Мачульський, Стрикаль

Стартує друге коло Зимової ліги з матчу Топ-Чан – ЮГ-2000. Активніше розпочав лідер змагань, проте і Топ-Чан відповідав гострими атаками. Та все ж ЮГ-2000 відкриває рахунок у матчі. За дві хвилини Гальченко випадково закотив м’яч у власні ворота – 0:2.  Під кінець тайму відзначається Калініч. А на останній хвилині у ворота Топ-Чану залетіла пушка від Сергія Мачульського.

Від початку другого тайму ЮГ-2000 розігрує п’ятого. І одразу ж забиває. На 16 хвилині рахунок стає розгромним – 0:6. Аза хвилину Стрикаль збільшує перевагу команди ще на один гол. Тим часом Манжела оформлює дубль. А під кінець тайму Топ-Чан відіграє три м’ячі. На останніх хвилинах голами відзначаються Гуд та Бабенко і встановлюють остаточний рахунок – 3:10.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі