Чемпіонат Черкас

5 лютого

7 тур

Вектра – Топ-Чан 8:4

Голи: Скворцов, Гаврюшенко,Гончар, Отришечко (2), Хохлов – Джекі Чан, Михлик, Каменський, Железняк

Рахунок відкрив Топ-Чан. Після фолу біля воріт Вектри команда отримала можливість пробити шестиметровий і Железняк вдало його реалізовує. За хвилину Топ-Чан відзначається знову. На 4 хвилині Джекі Чан робить рахунок 3:0. Проте у другій половині тайму Вектра зібралась і змогла відіграти два м’ячі – 2:3.

На початку другого тайму Топ-Чан знову забиває і рахунок стає – 2:4. Напевно, у Вектри відкрилось друге дихання і Ща п’ять хвилин вони забивають три гола і виходять вперед. А на 18 хвилині Гаврюшенко робить рахунок 6:4. За хвилину до кінця Вектрі вдається відзначитися знову, а за секунду до завершення забити  восьмий гол.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі