Стіралочка перемагає Вектру у чемпіонаті міста з футзалу 30+

16 квітня

3 тур

Стіралочка – Вектра -2:1

Голи: Усіченко, Музика – Орел

Відкривав третій тур чемпіонату Стіралочка та Вектра. Команди у цьому матчі розпочали на рівних. Мали свої моменти, але не реалізували. На 8 хвилині першим вдається Стіралочці. Забив – Антон Усіченко. Надалі команда притиснулась до своїх воріт. Проте гравці Вектри марнували моменти. Так дванадцяти хвилинка завершилась -1:0 на користь Стіралочки.

У другому таймі Вектра знову грала активніше. Попри натиск суперників Стіралочка намагалась проводити атаки. Під завісу тайму подвоїти рахунок вдалось Стіралочці, проте відразу відзначається і Вектра – 2:1. На останній хвилині поєдинку Вектра не зуміла зрівняти, хоч і були моменти. У підсумку 2:1 перемога Стіралочки.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі