23 квітня

4 тур

ЮГ-2000 – Стіралочка 5:2

Голи: Бабенко, Гуд (2), Калініч, Гопка – Тихонов (2)

Перший матч четвертого туру обіцяв бути цікавим. Команди, що борються за золото чемпіонату. Тому гра з перших секунд була цікавою та напруженою. Команди довго не могли відкрити рахунок у матчі. Загалом, у першому таймі ЮГ-2000 переважав над Стіралочкою. Тому і не дивно, що на 8 хвилині Бабенко відкриває рахунок – 1:0.

У другому таймі Стіралочка все ж змогла відігратися. Тихонов робить рахунок 1:1. Та так було недовго. На 19-ій хвилині Гуд виводить свою команду вперед. Під кінець матчу гра стала ще цікавішою.  На 23 хвилині Калініч робить рахунок 3:1,  але Тихонов забиває у відповідь. Крапку в грі ставить Гопка своїм голом – 5:2.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі