Найрезультативніший матч турніру між Стіралочкою та ЮГ-2000

13 травня

7 тур

Стіралочка – ЮГ-2000

Голи: Тихонов, Присяжнюк(4)  – Бабенко (5), Мачульський, Біляк (3), Гопка (4)

Сьогодні тур чемпіонату міста стартує в четверг. Гравці, які грають на великий футбол можуть себе сьогодні не берегти. Проте ЮГ на воротах без свого воротаря. Захищає рамку воріт своєї команди Олег Гопка. Стіралочка у повному складі. Першими відзначитись вдалось ЮГ. Забив Андрій Бабенко. І за декілька секунд подвоїв рахунок Сергій Мачульський. Надалі у пусті ворота забив Сергій Тихонов -2:1. Але цього матчу гравці не соромились на забиті м’ячі. Перший тайм завершили на користь ЮГ- 5:2.

По перерві Стіралочка внесла свої корективи і відразу забила. Потужний м’яч від Володимира Присяжнюка.  Надалі команди раз по разу влучали у ворота один одного. Такого рахунку ще у цьому турнірі не було. У підсумку перемога ЮГ-2000 – 14:6 та чемпіонство, адже за два тури команду ніхто не дістане у турнірній таблиці.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі