Майфон долає Стіралочку у чемпіонаті міста з футзалу 30+

Чемпіонат міста 30+

21 травня

8 тур

Стіралочка – Майфон
Голи: Марущак, Усіченко (2) – Бобінський (2), Горбинко, Петриченко, Петриченко, Александров (2), Сухенко

Відкрив восьмий тур чемпіонату Стіралочка та Майфон. Останній поступився у минулому турі Стіралочці. Тому Майфон і активніше почав гру. Вже на третій хвилині поєдинку відкрив рахунок у матчі Євген Бобінський. Надалі Стіралочка намагались притиснути до власних воріт суперників, проте без успішно. Майфон надалі подвоїв свою перевагу. Відзначився Андрій Горбинко та Максим Петриченко. У підсумку 5:0 лідером на перерву пішов Майфон.

Після відпочинку Стіралочка активізувалась. Але лише зуміла забити зі штрафного. Потужний удар від Володимира Марущака. Але і Майфон почав грати на куражі. У команди у цьому матчі виходило все. У Стіралочки багато браку у поєдинку. Знову цей матч вийшов один із результативнішим у турнірі. 8:3 – перемога Майфону.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі