ЮГ-2000 доводить своє чемпіонство перемогою над Вектрою

Чемпіонат міста 30+

21 травня

8 тур

Вектра – ЮГ-2000
Голи: Гаврюшенко (3), Ворона, Хохлов, Скворцов – Біляк, Куц, Бабенко, Манжела (2), Гопка (2)

На паркеті зустрілись чемпіон міста ЮГ-2000 та Вектра. Останній знову у цьому матчі без воротаря. Допомагав у рамці сьогодні знову Павло Скворцов. У Юга ситуація була цікавіша. Олег Гопка бажав наздогнати у гонці бомбардирів свого партнера по команді – Андрія Бабенка. Проте, першим відкрив рахунок у матчі також Олег, але Біляк. Надалі зумів забити Олександр Куц. Вектра не поступалась суперникам, але і марнувала шанси забивати у пусті ворота Юга. Але єдиний гол у першому таймі зумів забити Олександр Гаврюшенко. У підсумку 4:1 перевага за Югом у дванадцяті хвилинці.

По перерві Вектра відразу забила швидких два голи і впритул наблизилась до суперника. Юг на другий тайм вийшов трішки розслабленим. Проте зумів реалізувати надалі свої моменти. Вектра мала своїми моменти, але не могла їх реазілувати. У підсумку Олег Гопка не зумів наздогнати Андрія Бабенка, тому інтрига зберігається на наступний матч. 8:5 – перемога ЮГ-2000.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі