ЮГ-2000 у складному матчі переміг Майфон

Чемпіонат міста 30+

28 травня

9 тур

ЮГ-2000 – Майфон

Голи: Куц (ав), Бабенко (2),Мачульський, Гопка, Біляк, – Александров В., Шмельов, Александров І.

На паркеті переможець турніру ЮГ-2000 та срібний призер Майфон. Команди вже до матчу визначили нагороди, тому грали у своє задоволення. Колективи раз по разу проводили атаки. Але без результату. Надалі Юг активізувався. На 9 хвилині матчу забив Сергій Мачульський та відкрив рахунок у поєдинку. Надалі свою майстерність доводить Андрій Бабенко – 2:0. Надалі один гол до перерви вдалось відквитати Майфону. Проте цього не вистачило. Перший тайм завершився за рахунку 3:1.

По перерві активніше вийшов Майфон. Команда намагалась наблизитись до суперників. Розігрували п’ятого, проте без успіхів. За Юг знову відзначився Андрій Бабенко та Олег Біляк. За декілька хвилин Майфон впритул наблизився до суперника. Рахунок на табло показувало 5:4. А також багато боротьби можна було побачити на паркеті. У підсумку так і завершили цей чемпіонат.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі