Альянс приклав багато зусиль для перемоги над ЮГ-2000

3 тур

18 січня

ЮГ-2000 – Альянс 1:3
Голи: Біляк – Сарін, Шепель (2)

Весь перший тайм команди провели в рівній боротьбі майже без моментів. У поодиноких випадках надійно діяди голкіпери, тому м‘яч не перетинав лінію воріт. Альянс зібрався бойовим складом, ЮГ теж. Тільки наприкінці половини молодий солдат Альянса пронісся правим флангом і викотив Саріну, який забив важливий м‘яч у роздягальню – 0:1.

Друга половина розпочалася з промаху Гуда. Натомість Альянсу щастило більше: Шепель здалеку запустив кулю між ніг Магльованому, чим викликав неабияку радість своєї команди – 0:2. З середини другого тайму ЮГ пішов грати п‘ятого, закривши Альянс на своїй половині. За три хвилини до кінця це дало результат – Біляк пробив під поперечину – 1:2. Заключний відрізок часу видався несолодким для Альянса. ЮГ декілька разів міг зрівняти рпхунок, вле врешті-решт забив Шепель і зробив шикарний подарунок Богдану Жало на його 30-річчя.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі