Сервіс Агро здолав WellCall у чемпіонаті Черкас

24 січня

WellCall – Сервіс Агро 1:3
Голи: Слинченко – Гарнага, Шевченко, Безлюда

Вилучення: Мина

Вечір розпочався яскраво: Шевченко на перших секундах перевірив стійку Велкола, а Слинченко у відповідь забив – 1:0. Півтайму зелені відграли від оборони, мали можливості атакувати, але пропустили від Гарнаги, який замкнув дальню стійку – 1:1. Після цього Сервіс більше володів ініціативою, міг щонайменше тричі забити, але то каркас воріт, то Чуприна на лінії виручить.

Другий тайм пішов на зустрічних курсах. Ближче до середини стали закипати емоції, тому представник Сервіса вимушений був піти на трибуну. У такій боротьбі біла команда створювала більше моментів і була ближчою до голу. Ключову роль відіграв тайм-аут за три хвилини до кінця. Кіт і Шевченко класно розіграли стандарт, перехитривши суперника, а Безлюда навздогін забив третій – 1:3. На фініші гри Велкол ринувся відіграватись, але Сервіс Агро надійно зіграв в обороні і декілька разів навіть пробачив на контратаках. 1:3 перемога Сервіса.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі