Зимова ліга

2 тур, перенесені матчі

31 січня

Топ-Чан – Майфон 0:13

Голи: Горбинко, Бобінський(3), Раковський (2), Александров (3), Сторчоус (2), Авер‘янов, Горбань

Перенесені матчі чемпіонату міста з футзалу «Зимова ліга», присвячені пам’яті доктора спортивної медицини Миколи Сербуля сьогодні відбулись у Черкасах.

Першими на паркет Палацу спорту «Будівельник» вийшли «Топ-Чан» та «Майфон». Вихід один на один мав гравець «Топ- Чан» Сергій Коротаєвський, але воротар суперників на місці.

На другій хвилині забити вдається «Майфону» рахунок відкрив Віктор Александров. Надалі свій момент біля воріт суперника марнує Дмитро Проценко. Футзалісти «Топ-Чан» намагаються нав’язати боротьбу підопічним Сергія Майчука. Подвоює рахунок у матчі Богдан Горбань на 8 хвилині. За хвилину у ворота «Топ-Чан» забиває Олександр Раковський. Надалі з передачі Віктора Александрова відзначається Євген Бобінський – 4:0. Два голи за «Майфон» забиває Андрій Строус – 6:0 за хвилину до кінця першого тайму. 7:0 перша дванадцятихвилинка.

На початку другого тайму «Майфон» двічі забиває: Євген Бобінський не дає шансу воротареві суперників. «Топ-Чан» програє боротьбу підопічним Сергія Майчука. Десятим голом відзначається Віктор Александров. «Топ-Чан» немає жодного шансу біля воріт Нікіти Соколовського. Воротар сьогодні без роботи. Жовту картку та порушення на Дмитру Проценку отримує Сергій Коротаєвський. Пробиваючи з-під суперника 11 м’яч у матчі забиває капітан «Майфона» Олександр Раковський. Хет-триком у поєдинку відзначається Віктор Александров – 12:0. Зі штрафного «Топ-Чану» забиває Андрій Горбинко. Забити гол престижу мав змогу Владислав Гальченко, проте безуспішно. 13:0 перемога «Майфону».

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі