Альянс і Майфон визначили сильнішого в чемпіонаті Черкас

4 тур
7 лютого

Альянс – Майфон 1:4
Голи: Шепель – Авер‘янов, Александров (2), Проценко

Центральний матч туру порадував. Безкомпромісна боротьба першого тайму вилилася в мінімальну перевагу Майфона. Авер‘янов розіграв із Горбанем і забив у дальній кут – воротар міг взяти. Але цей гол не стався одразу. Команди довго пресингували одна одну, а Майфон трохи більше перебував біля чужих воріт: Раковський влучив у хрестовину, ще декілька ударів відбив голкіпер. У Альянса було вдосталь напівмоментів, але реального шансу забити, здається, не було. Хіба що випади Хохлова, якими він не скористався.

Після перерви Майфону стало легше. Альянс дуже рідко нав‘язував свою гру. Жовтим суттєво допомогли голи Александрова: між ніг голкіперу і з асисту Раковського. Трохи пізніше розписався Проценко: поклав спати захисника і пробив так щільно, що голкіпер вимушений був пускати – 0:4. На останній хвилині Александров міг оформити хет-трик, але підбив м‘яч вище воріт. Натомість Шепель скористався обрізкою в захисті Майфона і забив гол престижу – 1:4.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі