6 тур
28 лютого

Сервіс Агро – Альянс 1:1
Голи: Панченко – Жало

Найцікавіший матч з огляду турнірної таблиці відклався на самий кінець. Альянсу потрібна перемога, щоб залишитись у трійці, а Сервіс Агро хоче три пункти, щоб не відпустити Майфон. Перший тайм боролись від сирени до сирени. Накал досяг піку в кінці половини: гравець Альянса отримав червону картку за грубий фол. Сервіс Агро більшість реалізувати не зміг: Кіт струсонув штангу і все. Перший тайм 0:0.

Жало надихнувся таким міні-успіхом і на другий тайм вийшов із метою забити – дуже швидко Альянс повів у рахунку – 0:1. Лише на екваторі тайму Сервіс Агро забив у відповідь: Панченка забули на дальній стійці – 1:1. Рівний рахунок став не тільки у голах, а й фолах – за три хвилини до кінця команди назбирали по п‘ять порушень. Окремий респект воротарю Альянса, який тащив усе, що йому били. На останніх секундах Сервіс кинув усі сили в атаку, але так і не забив. Таким чином Майфон відривається на 4 очки від Сервіс Агро. 1:1

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі