8 тур
6 березня

Майфон – Сервіс Агро 6:2
Голи: Горбань (3), Сторчоус (2), Авер‘янов – Панченко, Масло

Центральний матч чемпіонату зібрав солідну кількість глядачів. Усі чекали рівного двобою, але Майфон з перших хвилин показав вищий клас ніж у суперника. Горбань забив швидкий гол, йому додав Сторчоус і за рахунку 2:0 Сервіс Агро почав точково розігрувати п‘ятого, однак це не допомогло. Майфон сьогодні протягом матчу активно застосовува високий пресинг не даючи опоненту спокійно переходити центр поля. До перерви Сторчоус запустив ще одне жало у ворота Сервіса і рахунок став 3:0.

Другий тайм розпочався також із голу Майфона. Горбань оформив дубль – 4:0. Це так розслабило жовту команду, що Сервіс почав роздувати інтригу: спочатку відзначився Панченко, якого одного залишили з воротарем, а потім забив Масло – 4:2. Білі цілком могли вирівняти становище, але не все реалізували. Продовжували грати п’ятого і поплатились: Авер‘янов чітко загнав передачу партнера в сітку, а Горбань довів рахунок до 6:2.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі