Черкасиенергозбут і WellCall закрили чемпіонат Черкас з футзалу

15 березня

Черкасиенергозбут – WellCall 4:2
Голи: Скворцов, Марущак (3) – Скороходов, Білозор
Вилучення: Сурмач

Останній матч турніру видався класично карантинним: без уболівальників, інтриги і майже без замін. У енергетиків їх взагалі не було, а Велкол похизувався трьома запасними, але у воротах стояв польовий.

Перший тайм пройшов у боротьбі без голів. Рахунок уже після перерви розмочив Скворцов чітким ударом з носка під поперечину. Якраз тоді, коли Енергозбут грав у більшості, бо Сурмач отримав пряму червону картку. У складах 5х5 другий м‘яч Велколу забив Марущак. Міг і дубль оформити, але не влучив у порожні ворота з центру поля.

Інтригу відновив Скороходов за 5 хвилин до кінця. Але пішовши у ва-банк, Велкол нарвався на ще два голи Марущака. Останній матч турніру забив Білозор. 4:2 перемога Черкасиенергозбуту.

telegram Усі найцікавіші новини з сайту Табло можна отримувати в нашому телеграм-каналі